Umělý kámen AVONITE

Umělý kámen AVONITE – jedinečná krása pro vaše projekty

V roce 1983 Avonite kombinací vědy a designu vytvořil základní standardy poskytování materiálů solid surface, které jsou nezbytné pro tvořivost při práci s umělým kamenem/solid surface. 

Avonite Sufrace je otevřen designu a inovacím, a proto se snaží, aby nové přírůstky do produktové řady odrážely nejnovější trendy jak z komerční tak i rezidenční části trhu. 

Tyto nové produkty byly vyvinuty po důkladném procesu navrhování. Při vývoji nových barev se skupina marketingových vývojářů v oblasti barev snažila najít společný směr práce za přispění nápadů předních architektů a designérů, kteří se snaží uspokojit především představy svých zákazníků. 

Již více než dvacet pět let díky inovacím a kvalitnímu designu za použití kreativity se firma Avonite Surface snaží skloubit požadavky a přání zákazníků, aby následně vytvořila odpovídající vzory barev a tloušťku desek. Nyní se tyto návrhy stávají součástí vaší palety designu, i v případě, že chcete mít speciální texturu desky dle individuálního zadání. 

Zdroj: www.avonitesurfaces.com

 

Partnerské weby: